אחים

מעין

לאחותי קוראים מעין יסעור והיא בת 10. תאריך הלידה הלועזי שלה הוא ה- 98\3\20 ותאריך הלידה העברי שלה הוא כה' באדר התשנ"ח, היא נולדה בבית החולים סורוקה שבבאר-שבע.

מעין בכיתה ד', היא אוהבת ללכת לחברות שלה ולשחק איתן. מעין היא האחות השנייה שלי ויש לה שני אחים קטנים ואני האח הגדול היחיד שלה.

כיום מעין לומדת והולכת כל יום לכוללת. היא יודעת לצרוח ממש ממש חזק, פעם כשהיא הייתה תינוקת  כשנסענו איתה באוטו כאבו לה האוזניים והיא צרחה נורא חזק, אחרי זה האוזניים שלנו כאבו אפילו יותר משלה... אחותי אוהבת לעשות התעמלות קרקע, לצייר, ליצור היא בחוג התעמלות קרקע, בחוג קרמיקה ובחוג רכיבה.

  

 

 

 

 אופיר

לאחי קוראים אופיר יסעור והוא בן 5. תאריך הלידה הלועזי שלו הוא 14/5/07 ותאריך הלידה העברי שלו הוא ג' בסיוון תשס"ב הוא נולד בבית החולים סורוקה בתל אביב. אופיר הוא בגן תמר ביטבתה ושנה הבאה הוא יעלה לכתה א'. הוא אוהב לשחק עם חברים שלו  ולשחק במחשב, יש לו שני אחים גדולים (ביניהם אני) ואחות אחת קטנה.

 כשאופיר היה קטן הוא היה כמו טכנאי קטן, יש מחשבים שכדי לכבות אותם צריך ללחוץ לחיצה ארוכה כדי שילדים קטנים לא יכבו אותם סתם, אבל כשאופיר הבין שזה לא עובד הוא לחץ לחיצה ארוכה וכיבה את המחשב בזמן שאבא שלי היה באמצע משהו. פעם כשנסענו לדוד שלי נתנו לו לשחק בפלאפון שלו במקשים נעולים אבל הייתה בפלאפון בעיה שאם אתה לא פותח את המקשים האור בפלאפון לא נדלק, אבל פתאום אבא שלי שם לב שהוא הדליק את האור למרות שהמקשים היו עדיין נעולים, ועד היום לא גילינו איך הוא הצליח בזה.

אופיר אוהב לשחק במחשב, לשחק תופסת, מחבואים ועוד כל מיני משחקים כאלו. הוא משתתף בחוג ג'ודו ואוהב התאמן בזה בשעות הפנאי...

                      

אילת

לאחותי הכי קטנה קוראים אילת יסעור, והיא כמעט בת שנתיים. תאריך הלידה הלועזי שלה הוא ה-5.6.06 ותאריך הלידה העברי שלה הוא ט' בסיוון תשס"ו. אילת נולדה בבית החולים ברזילאי באשקלון. עד גיל חמישה חודשים היא היתה עם אמא שלי בבית ואז עברה לתינוקיה בקבוץ ארז. מאז שנולדה היא מלאת אנרגיה ושובבות ובתור ילדה רביעית מהר מאוד החליטה להראות לנו האחים שלה מי כאן מחליט והרבה דברים הולכים לפי רצונה. היא ילדה מאוד ספורטיבית ואוהבת לרוץ לקפוץ ולטפס על מקומות גבוהים ללא פחד. היא מאד אוהבת תלת אופן ודוהרת עליו למרחקים.  ביטבתה היא נמצאת בפעוטון "דובונים". היא אוהבת שירים וסיפורים ובזמן האחרון אוהבת לראות סרטים בדיוידי. היא למדה לדבר בגיל צעיר וכבר אומרת משפטים שלמים. לפני כמה זמן היא היתה ליד אמא שלי במיטה והתחילה להגיד לה שוב ושוב משהו כמו " ביון, ביון " אמא שלי לא הבינה ושאלה אותה מה זה "ביון" ואילת ענתה לה – מטוס.. מסתבר שהיא רצתה שאמא שלי תעשה לה אוירון..