השקד 15 ת.ד.346 שדרות 87013 פקס: 08-6624430
שלום כיתה א'
חגגנו את סיום הקיץ ותחילת שנת הלימודים, תשע"ד.
הילדים הצעירים העולים לכיתה א' עברו עם דורי משימות מאתגרות
הילדים העולים לב' ברכו אותם בברכות
הודינו גם לכל מי שלקח חלק בקיום הפעילות בקיץ
ולסיום - חלוקת המדליות המסורתית.

זו הברכה לכל מי שסייע בקייטנה - למטה תמונות מהמסיבה.

תודות לכל מי שסייע בפעילות הקיץ
כשאני אומרת: "איך אני אוהבת את החופש הגדול. הכל רגוע יותר, לא צריך להעיר את הילדים מוקדם בבוקר או להכין סנדוויצ'ים, אפשר לאכול מאוחר במרפסת, מבלים ביחד - בקיצור - כיף.

רוב ההורים לילדים צעירים וגם בוגרים יותר מסתכלים עלי כאילו נפלתי על הראש. על מה היא מדברת?
לילדים הגדולים יש צורה מרובעת של מחשב או טלוויזיה (או אייפד או אייפון) והם מטפסים על הקירות והילדים הקטנים כבר לא יודעים מה לעשות - וכולם כל הזמן משועממים.
ברגעים אלו במיוחד אני לומדת להעריך את ההתגייסות הקהילתית שיודעת לנצל את משאבי הקהילה לטובת כולם. לנוער יש קצת יותר אתגר ועניין והילדים הצעירים נהנים מפעילות מלאה לחופש הגדול.

אז למרות שאני אוהבת את החופש, מה לעשות שהוא נגמר?
רגע לפני שאנחנו משנים סטאטוס מ"חופש" ל"חזרה ללימודים" - אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות להודות לכל מי שהפך את הקיץ הזה לכל כך מהנה ומוצלח.

קודם כל לרותם שפיר שלקחה על עצמה משימה מורכבת וטקטקה את הכל בלי להתרגש יותר מידי. בתור אלו שארגנו את הקייטנות בשנים קודמות אנחנו מאוד מעריכות וגם מעריכים את הדבקות במטרה ואת הגישה השלווה והסבלנית שהפגנת לאורך כל הדרך - תודה רבה!

לשירה שלא ברור ממתי בדיוק אבל כבר כמה שנים שאת מסייעת לנוער להוריד את הרעיונות שלהם לקרקע ולתכנן פעילות מעניינת ומהנה. תודה רבה לך מדריכת המדריכים ואנחנו כבר מחכים לעיינה שתצטרף לקייטנה.

לשושנה כהן שקצת חששנו כי זה הקיץ הראשון בשבילה, אבל אחרי שביום הראשון אמרה לנו: "איזה כיף סוף סוף קצת רעש" הבנו שזו תהיה תחילתה של ידידות מופלאה, ובאמת בלי לתכנן יותר מידי השלמת את התמונה עם ארוחות בוקר וצהרים שקלעו (כמעט תמיד) לטעם של כולנו, מבוגרים וילדים כאחד וזה אתגר לא קל בכלל - תודה רבה וגם תודה על העוגה היפה והטעימה.

עכשיו תור המדריכים של קייטנת שש אש ועוזרי המדריכים המקסימים סתיו, מעין, אשל , שני, רון, גיל , טמיר, בר, עומר, יערה, נעמה שלומי, אופיר, עמרי ונעמה שפיר. שלקחו על עצמם חופש שלם ושחקו אותה ובגדול. נדרשתם להחזיק ימים שלמים עם קבוצה קטנה ודעתנית ועשיתם זאת במסירות ואהבה. כל הכבוד לכם ותודה רבה. ו... רגע סוכות בדרך - יש לנו דיבור איתכם אחרי המסיבה:)

למורן תורג'מן תודה לך על הפעילות החווייתית והמקצועית שהוסיפה עניין רב גם לקייטנה הצעירה וגם לחברה' הבוגרים. שני סרטים בקיץ אחד בהחלט משימה ראויה להערכה - גם לך כל הכבוד ושוב תודה רבה!

תודות גם לירמי על יום פעילות בפינת החי בגברעם,
תודה לשירה ורועי מהצופים שלקחו את הילדים למוזיאון הטבע בבאר שבע,
תודה לירדן שעשה פעילויות עם הילדים הגדולים,
תודה להורים שלקחו והיו איתם בבריכה,

תודות לכולם שסייעו לפי צורך (כמעט כולם היו מעורבים בקיטנה בצורה זו או אחרת...),
ואחרונים חביבים לילדים החמודים מקייטנת שש אש שהתמידו להגיע שהיו ממושמעים ששיתפו פעולה ושידעו לשמוח ולהנות יחד
שתהיה לכם שנת לימודים מוצלחת.27/8/2013