הקהילה נפגשה כדי לעסוק בחזון הקהילתי לשנים הבאות |
איך אנחנו רצים לראות את הקהילה שלנו בעתיד? זאת השאלה שעסקנו בה במסגרת מפגש קהילתי שקיימנו לאחרונה. האם אנו רוצים להיות קיבוץ חד דורי או רב דורי? הומוגני או הטרוגני? האם נרצה להרחיב את הפעילות המשימתית ומה זה בכלל אומר? איך נייצר מרחב משמעותי לכל אחד מחברי הקהילה? ועוד ועוד... דנו וגם בנינו מודלים לקהילה העתידית. המשך יבוא... הצוות האמרגן: ענת, רותם שלף-שפיר ושירה
|
|
|
|